Průmyslové podlahy jsou provozně nejvíce namáhané části staveb. Průmyslové podlahy musí vyhovovat mnohdy náročným požadavkům průmyslového zatížení a pevnosti povrchu. Proto je nutné zvolit takovou podlahu, která dlouhodobě vyhoví danému provozu. Vždyť náklady na opravy či rekonstrukci podlah jsou nejen vysoké, ale navíc uživatele omezují v jeho činnosti.

DIAMOND FLOOR s.r.o. je stavební společnost úzce zaměřená na průmyslové podlahy a na železobetonové monolitické vodorovné konstrukce (základové desky a stropy) se strojně hlazeným povrchem a na betonové monolitické zpevněné plochy.

Průmyslové podlahy obecně

Průmyslové podlahy nalézají využití hlavně tam, kde je potřeba vysoká mechanická a chemická odolnost, dokonalá čistitelnost (operační sály) a bezespárost, včetně antistatické úpravy.

Kde použít průmyslové podlahy?

Průmyslové podlahy naleznete nejen v průmyslových sektorech, ale také ve veřejných budovách. K vidění bývají i v nemocnicích, jídelnách, kancelářích, obchodních centrech, skladech. Jde o elastické, odolné desky s protiskuzovou úpravou. Vytvářejí ozubenou, volně položenou podlahu, která lehce nahradí původní povrch. Výhodou je snadná instalace – rychlá montáž a demontáž bez hluku a prachu a bez nutnosti přerušit provoz.

Průmyslové podlahy najdou svoje uplatnění především v oblastech, kde je na podlahu kladena vyšší až extrémní zátěž. Průmyslová podlaha je tedy především odolná, ale také snadná na údržbu. Uplatnění průmyslových podlah: garáže, průmyslové haly, potravinářský průmysl, chemický průmysl, chladící a mrazící boxy, elektrotechnický průmysl a další. Každá průmyslová podlaha má své vlastnosti, ať už se jedná o vzhled, lesk, omyvatelnost či možné zátěže, proto Vám rádi s výběrem průmyslové podlahy pomůžeme.